![Куди у Дніпрі звертатися жителям постраждалого будинку - Наше Місто](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-23_10-35-53-993x662.jpg)
Сьогодні близько другої росія здійснила чергову зухвалу терористичну атаку по Дніпру. Ворожий безпілотник влучив в девʼятиповерховий будинок в АНД районі. Зруйнованого 8 та 9 поверхи, частково понівечено 7. Наразі відомо про 8 постраждалих. Двоє людей знаходяться у лікарні, у стані середньої тяжкості. Пошукові роботи тривають. Директор департаменту з питань самоорганізації населення Дніпровської міської ради Святослав Ткаченко розповів, куди звертатися жителям постраждалого будинку, повідомляє «Наше Місто».
![Куди у Дніпрі звертатися жителям постраждалого будинку - Наше Місто](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-23_10-35-52-993x662.jpg)
«Постраждав багатоквартирний будинок 9 поверхів, у якому створено ОСББ. З мешканцями ми співпрацюємо з самого ранку, надаємо допомогу, яку їм потрібно. Також наразі наші спеціалісти обстежують даний багатоквартирний будинок з приводу пошкоджень, які у ньому маються. Всередину доступу поки немає. Ці пошкодження будуть усуватися після того, як ми отримаємо висновок від наших спеціалістів.
Мешканці цього багатоквартирного будинку мають право звернутися до департаменту з питань самоорганізації населення Дніпровської міської ради, на гарячу лінію Дніпровської міської ради та до районних адміністрацій», – сказав він.
![Куди у Дніпрі звертатися жителям постраждалого будинку - Наше Місто](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-23_10-35-42-993x662.jpg)
Нагадаємо, що кожен, хто постраждав від ракетного обстрілу, має право звернутись за матеріальною допомогою до міської ради.
За детальними роз’ясненнями постраждалі або їх близькі можуть звертатись до управління соціального захисту департаменту за телефоном: 068 913 46 88.
Також нагадаємо, у кого пошкоджено житло, звертайтеся одразу до адміністрації району для оформлення актів про пошкодження/руйнування житла. Далі з актом та пакетом документів – до департаменту соціальної політики.
Фото: Валерій Кравченко.
Категорія: Відео, Війна, Новини Дніпра, Тема дня
Позначки: Головне, Україна Росія війна