Skip to content

Бойові янголи: дніпровська бригада «Холодний Яр» показала роботу військових медиків

Ксенія Куземко

Збереження життя та здоров’я особового складу – це не просто гасло, а ключовий принцип роботи бойових медиків 93-ї бригади «Холодний Яр». Ці віддані своїй справі фахівці чергують цілодобово, завжди готові надати першу допомогу та евакуацію поранених з поля бою. Про їх роботу – читайте в матеріалі «Наше місто» з посиланням на фейсбук-сторінку 93-ї ОМБр Холодний Яр.

Незважаючи на ризик, медики-холодноярці безстрашно вирушають у найгарячіші точки, щоб вчасно врятувати життя своїх побратимів. Їхня професійність, самовідданість та рішучість дають шанс на одужання та повернення додому кожному пораненому.

Лікарі виявляють поранення та стабілізують військового на місці, використовуючи всі доступні ресурси та обладнання. За потреби якнайшвидше транспортують пораненого до стабілізаційного пункту, де надають кваліфіковану допомогу у стерильних умовах.

Буває, від «нуля» до передачі на стабілізаційний пункт доводиться вивозити бійців під ворожими обстрілами. Саме тут неабияк допомагають швидкі, високопрохідні та маневрові квадроцикли, що здатні проїхати там, де не проїде жодне авто.

Раніше ми писали, як живуть батьки Сергія Нігояна з Дніпропетровщини.

Категорія: Важливо, Війна, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: