![Окупанти 11 разів обстрілювали Дніпропетровщину дронами та артилерією: є руйнування](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-19_18-08-14-883x662.jpg)
Ворог знову не дає спокою мирним жителям Нікопольського району. Сьогодні протягом дня армія рф обстрілювала районний центр та Марганецьку громаду, – передає «Наше Місто».
Голова ДніпроОВА повідомив, що сьогодні окупанти 11 разів спрямовували вогонь на Нікопольщину. Били дронами-камікадзе та артилерією. Атаки призвели до руйнувань цивільної інфраструктури.
«Є пошкодження на території спортивного об’єкта та приватного підприємства. Понівечені 10 житлових будинків, 6 господарських споруд, газогони», – пише Сергій Лисак у своєму телеграм-каналі.
![Окупанти 11 разів обстрілювали Дніпропетровщину дронами та артилерією: є руйнування](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-19_18-08-15-3-993x662.jpg)
![Окупанти 11 разів обстрілювали Дніпропетровщину дронами та артилерією: є руйнування](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-19_18-08-15-1010x662.jpg)
![Окупанти 11 разів обстрілювали Дніпропетровщину дронами та артилерією: є руйнування](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-19_18-08-16.jpg)
![Окупанти 11 разів обстрілювали Дніпропетровщину дронами та артилерією: є руйнування](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-19_18-08-15-2-901x662.jpg)
На щастя, минулося без жертв і постраждалих.
Окрім того, в ОВА повідомляють, що сьогодні наші оборонці з ПвК «Схід» збили ракету в Криворізькому районі.
Нагадаємо, раніше ми писали історію вчителя з Дніпра, який став на захист України.
Читайте також: У Дніпровській ОВА новий керівник.