Skip to content

Сміттєва війна: у Дніпрі мешканці викидають відходи у сусідні баки

Ксенія Куземко

У Дніпрі виникла конфліктна ситуація між мешканцями одного з багатоповерхових будинків через сміттєвий бак. Жителі верхніх поверхів почали нести свій непотріб до баку, розташованого біля під’їзду сусідів, ігноруючи власний контейнер. На запитання, чому вони не користуються своїм баком, люди обурюються, мовляв, їм не хочеться кидати сміття на землю. При цьому вони не зважають на те, що за їхній непотріб платять сусіди, а баки заповнюються вдвічі швидше, ніж зазвичай. Хто і чому переставив сміттєбак, через який визріває конфлікт? Про це повідомляє «Наше місто» з посиланням на ДніпроТВ.

Мешканці кооперативного будинку на вулиці Мандриківській у Дніпрі обурені ситуацією, яка склалася з вивезенням сміття. З нового року жителі багатоповерхівки навпроти викидають свої відходи у бак кооперативного будинку. Люди, які сплачують за вивезення сміття з кооперативного будинку, не розуміють, чому вони повинні нести відповідальність за відходи сусіднього будинку.

Двірник Надія Юхимівна б’є на сполох: контейнери сусідів майже пусті, а наш, каже жінка, стрімко заповнюється!

Їхній контейнер раніше стояв зручно, перед вікнами, у спеціально обладнаній кишені. Проте його довелося перенести, бо сміттєвоз кілька разів не зміг до нього проїхати. Люди знають причину проблеми, але чомусь пропонують вирішити її знімальній групі.

У дворі десятки легковиків, припаркованих хаотично. Сміттєвоз, який приїхав забрати сміття, змушений маневрувати, наче на смузі перешкод.

Звичайна робота, яка раніше займала кілька хвилин, тепер затягується надовго! У “Екології-Д” підтверджують, що бак звичного місця прибрали через недбалих водіїв, які постійно загороджували проїзд. Проте, не виключають, що ситуація може змінитися. Жителі кооперативного будинку, чиї контейнери вдвічі швидше наповнюються сміттям, не налаштовані на конфлікт. Вони радять сусідам письмово нагадати про місцезнаходження баків, а автовласникам – про правила паркування у дворі.

Раніше ми писали, у Дніпрі у дружини військового намагаються відібрати гараж.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: