Skip to content

ІНТЕРПАЙП оголошує про підвищення зарплати працівникам з 1 березня

Попри два роки війни українська промислова компанія ІНТЕРПАЙП з 1 березня 2024-го оголошує про підвищення зарплати для всіх категорій працівників. В середньому оклади зростуть на 20%, пише “Наше місто”.

Підвищення стосуватиметься персоналу робітничих спеціальностей на заводах у Дніпрі, Нікополі та Новомосковську. Окрім того, буде підвищено оклади лінійних керівників на виробництві, а також інженерів, фахівців та керівників українських підприємств. Збільшення окладів буде диференційованим.

Андрій Коротков, генеральний директор ІНТЕРПАЙП: «Вже майже 2 роки в Україні триває війна. Попри численні виклики, пов’язані із обстрілами, проблеми з логістикою на україно-європейських кордонах та у Червоному морі, а також нестабільним водопостачанням у Нікополі, ІНТЕРПАЙП продовжує працювати, залишаючись одним із небагатьох стабільних великих бізнесів в прифронтовому регіоні. Сьогодні стабільно працююче виробництво – це сплата податків до бюджетів всіх рівнів, збереження тисяч робочих місць та підтримка наших захисників у Збройних силах України. Задля підтримки співробітників Компанія ухвалила рішення підвищити оклади з 1 березня цього року».

Востаннє ІНТЕРПАЙП підвищував заробітну плату минулого року. З 1 березня 2023 року зарплата виробничого персоналу зросла в середньому на 15%. Протягом двох років війни Компанія сплачує заробітну плату вчасно, без затримок, і в повному обсязі.

Про компанію

ІНТЕРПАЙП – українська промислова компанія, виробник сталевих труб та залізничної продукції. Продукція компанії постачається більш ніж у 80 країн світу через мережу торгових офісів, розміщених на ключових ринках Близького Сходу, Північної Америки та Європи.

В ІНТЕРПАЙП працюють близько 10 тис. співробітників. У 2023 році Компанія перерахувала до бюджетів усіх рівнів 4,4 млрд грн.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: