![Близько 3 тис. школярів Дніпра перейшли на дистанційку через нічні обстріли](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/02/ukryttia-1060x595-1.jpg)
Нагадуємо, раніше ми писали, що внаслідок масованої атаками ворожих безпілотників по Дніпру є руйнування цивільної інфраструктури та перебої з тепло- і водопостачанням. Згідно з синоптичними прогнозами, через декілька днів у місті очікується значне зниження температури. Тому міською владою було прийнято рішення про переведення на дистанційну форму навчання шкіл на ж/м Придніпровськ, пише «Наше місто».
![Близько 3 тис. школярів Дніпра перейшли на дистанційку через нічні обстріли](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-13_14-03-01-1060x597.jpg)
«Внаслідок нічної атаки 5 шкіл і 1 дитсадок у Дніпрі переведено на дистанційну форму навчання. Це близько трьох тисяч дітей. Керівництво освітніх закладів попередить батьків завчасно, коли діти можуть повернутися до навчанні за змішаною формою», – розповіла начальниця відділу освітньої діяльності управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Світлани Клявченко.
Нагадаємо, раніше ми писали: Наразі у Дніпрі всі зі світлом, – голова ДніпроОВА про ліквідацію наслідків обстрілу.