Skip to content

ЕКСКЛЮЗИВ Куди піти у Дніпрі 12 лютого

Понеділок – початок тижня. Але це не привід сидіти ввечері вдома! Журналісти «Нашого Місто» зібрали для вас афішу цікавих подій  у місті.

Концерт Оксани Білозір

Громадська та політична діячка, відома співачка Оксана Білозір запрошує на зустріч! Сила наших традицій єднає нас із предками та з українцями по всьому світу, що робить нас нездоланними. “Сьогодні ми проходимо цей складний час неймовірних випробувань, де сльози радості через душевний біль, любов крізь ненависть,  І я бажаю нам мужності, мудрості, терпіння і любові!”, – каже народна артистка України. Оксана Білозір є одним з символів української пісенної культури. Її внесок в розвиток нашої музики – багатогранний та неоціненний. Глибокий професіоналізм дозволяє співачці роками виступати на незмінно високому рівні. 

Де і коли: 18:00, Дніпровський Академічний Театр драми та комедії, квитки від 600 грн

Пригоди котика Кітця на супермісяці

Долучайтеся до важливої місії котиків Кітця, Тутті та Пепе — космічного прибирання. 

Уявіть собі світ майбутнього, у якому котики, які еволюціонували в розумних істот, працюють у Національному аерокосмічному агентстві.  Їхня місія — прибирати космічне сміття, яке залишило людство. Впоравшись із цим важливим завданням, малі бешкетники летять на Місяць! 
Дізнавайтеся, чим завершилась мандрівка трьох непересічних котів, які перетинають космос на шатлі для прибирання космічного сміття, під час перегляду мультфільму «Пригоди котика Кітця на супермісяці».

Продюсер: Квон О Чул 
Режисер: Хеа Сун Чо 

У 100-хвилинну програму відвідування Планетарію входить:

  • ознайомлення з експозицією
  • перегляд мультфільму у Зоряній залі
  • жива лекція-подорож зоряним небом

Де  і коли: 14:30, Planetarium Noosphere

Майстер-клас плетіння з соломи у Гончаренко центрі Дніпро!

Майстер-клас плетіння з соломи у Гончаренко центрі Дніпро! Запрошуємо зануритись в атмосферу творчості. В українській історії солома пов’язана з відродженням творчих сил природи і є обов’язковим елементом усіх річних обрядодійств. А плетіння із природних матеріалів – це стародавній вид ремесла та народного прикладного мистецтва. Секрети виготовлення солом’яних виробів ми розкриваємо разом із заступником директора Комунального закладу “Музей спротиву Голодомору” Дніпровської міської ради Олександром Сухомлином.

Де і коли: вул. Старокозацька 40″б” , Реєстрація обов’язкова, записатися можна за посиланням

Категорія: Афіша, Новини Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: