Skip to content

Криворіжець Антон Косінов повернувся з полону: зустріч з донечкою та плани на майбутнє

27-річний Антон Косінов з Кривого Рогу нарешті вдома. Він один зі ста українських військових, яких вдалося звільнити з російського полону 8 лютого. За плечима Антона – понад півтора року жорстоких умов та розлука з рідними, адже на момент полону його дружина Ірина була на третьому місяці вагітності. Подробиці зворушливої зустрічі повідомляє «Наше місто» з посиланням на Суспільне.

Антон служив у Нацгвардії з 2020 року, а з початком повномасштабної війни мужньо обороняв «Азовсталь». З того дня, як він потрапив у полон, родина не знала ні де він, ні в яких умовах утримується.

Перебуваючи на «Азовсталі», Антон дізнався, що у нього буде донька. Маленька Софійка весь час, поки тато був у полоні, «знайомилася» з ним по фото.

«Я до останнього не вірила, поки сама не почула, не побачила. Донька побачила його в телефоні, сказала «тато». Бабуся поруч була, усі плакати почали», – каже дружина Антона Ірина.

За час полону Антон схуднув, має травму коліна, контузії, біль у спині.

«Відгодуємо, все буде добре, – говорить Ірина. – Вдома печінковий торт, відбивні, але найбільше він хоче борщу», – каже схвильована дружина.

Антон мріє про спокійне життя з сім’єю. Він хоче ще сина, відпочити, а потім повернутися до своїх побратимів на фронт.

Фото надані Іриною Косіновою.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що з полону повернувся захисник Маріуполя.

Категорія: Війна, Важливо, Новини Дніпра, Україна

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: