Skip to content

ЕКСКЛЮЗИВ Скільки коштує купити найдешевшу квартиру у Дніпрі у 2024 році

Вимушена міграція українців внаслідок повномасштабного вторгнення відчутно загострила й без того болюче квартирне питання. Але після бурхливих сплесків і потрясінь минулого року, наразі ринок нерухомості у тилових регіонах стабілізувався. Яка вартість квадратних метрів у Дніпрі, дізнавались журналісти «Наше місто».

У Дніпрі популярністю користуються Соборний, Індустріальний, Центральний, Самарський і Шевченківський райони.

Фото з архіву Сергія Логутенка.

«Житловий масив Перемога – найдорожчий район міста. Там однокімнатна квартира коштує 35-40 тисяч доларів. Така ж квартира на Тополі  обійдеться в 28-35 тисяч. Однокімнатна на Проспекті Поля – 30 тисяч. Двокімнатна квартира на Червоному камені коштує 45 тисяч, така ж на Перемозі – вже 50-55 тисяч. А трикімнатна на Перемозі – 50-60 тисяч. Вартість залежить від району міста, масиву, локації, де знаходиться квартира, загального метражу. Звичайно, люди шукають, щоб і поверх був середній, і будинок утеплений. Щоб там було ОСББ чи ЖК, щоб був у будинку лічильник на тепло, тощо», – повідомив Сергій Логутенко.

Але найбільш значущий фактор під час вибору – бюджет покупки. Цей параметр диктує постійний попит на квартири економ-класу. 

«Найдешевше житло у Дніпрі на проспекті Мазепи, ж/м Ігрень та інші, які розташовані далеко від центру міста. Там однокімнатна квартира коштує 20-25 тисяч доларів. А якщо у гривнях, то зараз для того, щоб купити хоч якусь квартиру у Дніпрі, треба мати мільйон. І це буде не найкращий варіант», – підкреслив експерт з  нерухомості.

Нагадаємо, раніше ми розповідали про передноворічний ринок нерухомості у Дніпрі.

Фото Валерія Кравченка.

Категорія: Новини Дніпра, Райони Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра, Тема дня

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: