![Окупанти атакували Нікополь дронами та артилерією: інформація від ОВА](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-22_18-30-12-915x662.jpg)
Російські окупанти кожен день гатять по Нікопольському району, не даючи спокою жителям міста та селищ. Такі атаки приносять безліч пошкоджень: постійно під ворожі обстріли потрапляють цивільні об’єкти. Сьогоднішній день не став винятком, – передає «Наше Місто».
Голова ДніпроОВА пише: «На Нікопольщині майже не буває тихих годин». Так, сьогодні армія рф знову обстріляла Нікопольщину, застосувавши дрони та важку артилерію. Загалом протягом дня по Нікополю та Марганецькій громаді було 8 ворожих атак.
«Тільки за сьогодні – 6 атак дронами-камікадзе й 2 обстріли з важкої артилерії. По райцентру, Марганцю та громаді», – повідомляє Сергій Лисак у своєму телеграм-каналі.
На щастя, ніхто з людей в результаті ворожих атак не постраждав. Проте пошкодження отримали приватний будинок, 2 господарські споруди та автобус у районному центрі.
![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-22_18-30-15.jpg)
![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-22_18-30-14-441x662.jpg)
Нагадаємо, сьогодні у небі над Дніпропетровщиною збили 3 «шахеда».