![Меморіальна дошка на честь Героя Начинянного Артура - Наше Місто](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/01/418816840_6896787360369756_7270927207479930694_n-1-1060x621.jpg)
12 січня у СЗШ №94 відбулося відкриття меморіальної дошки на честь загиблого Героя Начинянного Артура Олеговича, який загинув, захищаючи від ворога нашу країну, повідомляє сайт «Наше Місто».
Артур навчався у 94-ій школі. Вчителі згадують про нього як про дуже енергійного, чесного та цілеспрямованого учня. І досі не можуть повірити, що війна забрала таку Людину. Потім поступив до Дніпровського центру професійно-технічної освіти. Працював змалечку та не боявся ніякої роботи. На фронт Артур пішов добровольцем у березні 2022 року.
![Меморіальна дошка на честь Героя Начинянного Артура - Наше Місто](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/01/418914427_6896793660369126_7030760045565445932_n-373x662.jpg)
Життя Героя обірвалося у вересні 2022 року у Донецькій області. В чоловіка залишились батьки, бабусі, племінник та сестра.
![Меморіальна дошка на честь Героя Начинянного Артура - Наше Місто](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/01/418968849_6896786263703199_267500942637794049_n-520x662.jpg)
Віднині меморіальна дошка Артуру Начинянному буде постійним спогадом про патріотизм випускника закладу, його бажання жити у вільній та незалежній Україні.
![Меморіальна дошка на честь Героя Начинянного Артура - Наше Місто](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/01/419664898_6896776253704200_265496140567758082_n-689x662.jpg)
Нагадуємо, раніше ми писали, що у Кам’янському від важких поранень, отриманих у боях за Україну, помер солдат Віталій Голобородько. У захисника не витримало серце.