У Дніпрі відсвяткували Новий 2024 рік. 2023-й – вже частина історії. Він був надскладний, війна принесла сльози та біль. Однак, попри всі складнощі, нашому місту є чим пишатися. Журналісти “Наше місто” підготували огляд досягнень, що були зроблені минулоріч, і якими можуть пишатися дніпряни.
Допомога ЗСУ. Містяни продовжують активно волонтерити, значні кошти виділяються з міського бюджету.
Кілька цифр. З початку повномасштабного вторгнення за кошти територіальної громади закупили понад 1300 дронів, близько 1700 одиниць техніки у сфері радіо та мобільного зв’язку, 100 комплектів окулярів нічного бачення «Нічний водій», 90 монокулярів. На 2024 рік у міському бюджеті передбачили близько мільярда гривень. І ця сума буде змінюватись у бік збільшення.
Реконструкція Успенської площі. Роботи з капітального ремонту Успенської площі розпочали ще до початку повномасштабного вторгнення. З початком війни їх довелося призупинити. Проте, незважаючи на складну економічну ситуацію, їх потрібно було завершувати. І врешті решт до Новорічних свят дніпряни отримали справжню окрасу міста – оновлену Успенську площу, що символізує перемогу світла над темрявою.
Ремонт «Китайської стіни». У Дніпрі провели ремонт найбільшого будинку міста – «Китайської стіни». У всіх 36 під’їздах облаштували вхідні групи, у декількох під’їздах навіть зробили пандуси. Адже там проживають групи маломобільних. Крім того, поклали тротуарну плитку, утеплили цоколь. Також було завершено ремонт відмостків біля будинку.
Відкриття дитячої лікарні № 6. У Дніпрі після масштабної реконструкції відкрили міську дитяча лікарня № 6, де опікуються психоневрологічними патологіями і травмами у дітей. Потужна лікувальна, діагностична та реабілітаційна бази роблять цю лікарню однією з найкращих в Україні.
Дніпро продовжує приймати переселенців із зони безпосередніх боїв. Наразі в місті нараховується більше 180 тисяч внутрішньо переміщених осіб. Тут вони знайшли свій другий дім у часи лихоліття.
У Дніпрі відкрили “Прозорий офіс”. Це – сучасна локація, фахівці якої надають понад 300 послуг, зокрема, призначатимуть виплати і пільги переселенцям, учасникам бойових дій, багатодітним, малозабезпеченим родинам і людям з інвалідністю.
У Дніпрі попри війну, стабільно працює пасажирський транспорт, зокрема – комунальні автобуси. Вони поєднують центр міста з найвіддаленішими точками Дніпра – Краснопіллям, Мирним, Ігренню, Авіаторським.
І нарешті, у Дніпрі – найбільша матеріальна допомога для тих, хто зазнає матеріальної школи від російського терору – ракетних обстрілів. За час повномасштабної агресії її отримали сотні містян на десятки мільйонів гривень, мешканці як приватного сектору, так і багатоквартирних будинків.
Настав 2024 рік. Попри російську агресію та продовження війни, дніпряни продовжують дивувати Україну своїми досягненнями.
Категорія: Важливо, Відео, Війна, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра, Тема дня
Позначки: Головне