![Вибух, який чуло все місто: голова ДніпроОВА повідомив подробиці](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2023/12/333333-879x662-1-1-879x662-1-1-879x662-1-1.jpg)
Нагадаємо, що у Дніпрі 23 грудня містяни чули вибухи. У сусідніх областях була оголошена тривога, а у Повітряних силах повідомляли про активність ворожої тактичної авіації на південно-східному напрямку. Голова ДніпроОВА Сергій Лисак повідомив подробиці, пише «Наше місто».
За його словами, вибух, який чули дніпряни, – це була успішна робота нашої ППО. Ворожу ракету Х-59 збили над Дніпровським районом.
Дякуємо нашим військовим з ПвК «Схід»!
![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-23_14-17-19-662x662.jpg)
Нагадаємо, що із 18:00 вечора 22 грудня до опівночі 23 грудня 2023 року російські окупанти атакували ударними БпЛА типу «Shahed» із районів Балаклава – Крим, Приморсько-Ахтарськ – рф.
Усі дев’ять «шахедів» знищено силами та засобами Повітряних Сил та Сил оборони України у межах Одеської та Хмельницької областей.