![Наче в казковому царстві: в Дніпрі продовжують облаштовувати укриття в дитсадках](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2023/12/dsc_9866-989x662.jpg)
Цієї осені в Дніпрі почали очно працювати деякі дитячі садочки, їх кількість зростає. Для того, щоб малюкам було безпечно знаходитись там, адміністрація садків облаштовує підвальні приміщення під укриття, пише “Наше місто“.
В нас вже працює вісім груп, діти знаходяться тут чотири години, – розповідає Олена Новохацька – директор дитячого садочку № 163. – Вони дуже полюбляють його, спускаються сюди наче у казкове царство!
![Наче в казковому царстві: в Дніпрі продовжують облаштовувати укриття в дитсадках](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2023/12/dsc_9877-989x662.jpg)
Одночасно в укритті можуть знаходитись до 270 осіб. Наразі садочок відвідують до 70 дітей, плюс обслуговуючий персонал. В укритті біли зроблені нова стеля, підлога, перероблені всі комунікації. Також комунальники зробили нове освітлення, провели сигналізацію. Є вай-фай. Роботи почались в березні, на 1 вересня вже все було готове. Садочок почав працювати 6 листопада.
![Наче в казковому царстві: в Дніпрі продовжують облаштовувати укриття в дитсадках](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2023/12/dsc_9868-989x662.jpg)
Звичайно, у таких укриттях є все, що необхідно для побуту малечі. Це питна вода, туалети, аптечка. А також є все для розваг – іграшки, настільні ігри. Кажуть, в деяких дніпровських садочках співробітники навіть змогли спустити в укриття піаніно. І встановити телевізори, на яких діти дивляться телеканал «Діскавері».
![Наче в казковому царстві: в Дніпрі продовжують облаштовувати укриття в дитсадках](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2023/12/dsc_9869-989x662.jpg)
![Наче в казковому царстві: в Дніпрі продовжують облаштовувати укриття в дитсадках](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2023/12/dsc_9870-989x662.jpg)
![Наче в казковому царстві: в Дніпрі продовжують облаштовувати укриття в дитсадках](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2023/12/dsc_9874-989x662.jpg)
![Наче в казковому царстві: в Дніпрі продовжують облаштовувати укриття в дитсадках](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2023/12/dsc_9879-989x662.jpg)
![Наче в казковому царстві: в Дніпрі продовжують облаштовувати укриття в дитсадках](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2023/12/dsc_9883-989x662.jpg)
Фото Володимира Федорищева