Site icon Наше Місто

Наслідки негоди: скільки дніпрян травмувалися через ожеледицю і де отримати допомогу

З останнім похолоданням кількість травмованих через ожеледицю дніпрян зросла майже у 2 рази. Про те як попередити травми під час ожеледиці, і що робити, коли падіння уникнути все ж не вдалось, пише сайт «Наше місто».

Ожеледиця – основна причина типових зимових травм – забиттів, розтягнень та переломів, що виникають через падіння.

 «Якщо минулого тижня в середньому за добу було 20-25 людей з травмами, то на цих вихідних – 42 і 45 відповідно, кожден день по 17 випадків переламів кінцівок. Серед травмованих переважно люди старше 50 років. Це пов’язано з віковими змінами в організмі, втратою гнучкості та швидкості реакцій», – розповів Олег, лікар – травматолог міської лікарні.

Найчастіше при падінні люди отримують травму променевої кістки. Основна причина – падіння на витягнуту руку. Це вроджений рефлекс, який застосовує людина, коли втрачає рівновагу. Падаючи, люди витягають руку в якості опори і захисту внутрішніх органів, голови. Але захисний механізм не завжди спрацьовує, променева кістка не витримує сили удару, ваги тіла та ламається. Травма може статися з ким завгодно в будь-якому віці, попереджає лікар – травматолог.

Профілактики падінь не існує, але підготуватись до слизоти на вулиці все ж можливо. Насамперед рятувальники радять обирати зручне взуття на пласкій підошві, не тримати руки в кишенях і не носити важких сумок в обох руках, щоб мати можливість втриматись на ногах за рахунок балансу. Також, краще пересуватись мілкими кроками і не поспішати.

Якщо падіння уникнути не вдалось, проаналізуйте свій стан самостійно.

Симптоми, коли необхідно звернутись до лікаря:

Остаточний діагноз і ефективне лікування може визначити тільки лікар.

Травматологічну допомогу в Дніпрі можна отримати за такими адресами:

Бережіть себе і своє здоров‘я!

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також:

Exit mobile version