Skip to content

Популяризація українських традицій: у Дніпрі стартував великий фестиваль «Дніпро. Різдво. Разом»

У Дніпрі розпочався фестиваль популяризації національної культури «Дніпро. Різдво. Разом». Його приурочили до Дня Збройних сил України та Дня святого Миколая. Він триватиме до 24 грудня включно. Про особливості святкового дійства розповідає сайт «Наше Місто» з посиланням на міську владу.

«Цей проєкт присвячений вивченню української національної культури та фольклору. Це – наша ідентичність. Нам є що показати, адже наша українська культура має тисячолітню історію», – розповідає заступник директора департаменту – начальник управління культури департаменту гуманітарної політики ДМР Євген Хорошилов.

Понад 150 дітей взяли участь у цьому фестивалі. Юні артисти розповіли про те, як готувалися до конкурсу та поділилися враженнями.

«Ми виконали пісню, покладену на музику українського композитора Скорика. Готувалися довго. Підтримували викладачі та батьки. Я дуже хочу розвивати українську культуру, тим паче, що зараз вона в тренді», – зізнається вокалістка Анастасія.

«Емоції зашкалювали. Вже на сцені забув, що на мене дивляться сотні глядачів і просто показував чого навчився. Я дуже люблю танцювати народні танці, адже тут фізична активність. А ще розумію, що це саме традиції мого народу», – каже учасник заходу Назар.

Між переглядом концертних номерів усі охочі могли взяти участь у майстер-класах.

«Можна зробити поробки чи прикрасити пряники. Ці смаколики передадуть волонтери нашим захисникам», – каже заступниця начальника управління освіти департаменту гуманітарної політики ДМР Олена Яковенко.

І це лише перший конкурсний день. Далі фестиваль «Дніпро. Різдво. Разом» продовжиться за декількома етапами:

  • 7-11 грудня: конкурс «Зимовий ТІК-ТОК ФЕСТ» (онлайн);
  • 7-14 грудня: конкурс «Авторська колядка ПЕРЕМОГИ» (онлайн);
  • 19-21 грудня: конкурс «РІЗДВЯНЕ ДІЙСТВО» (офлайн);

Нагородження переможців відбудеться 24 грудня, напередодні Різдва.

Детальніше у сюжеті ДніпроТБ

Категорія: Афіша, Відео, Новини Дніпра, Новини Культури Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: