Skip to content

100 тисяч гривень на родину: в Україні малозабезпечені можуть отримати допомогу

Міністерство соціальної політики відновило програму «Рука допомоги», яка передбачає надання кредитів непрацюючим громадянам з малозабезпечених сімей на початок чи розвиток власної справи. Про це повідомляє сайт «Наше Місто» посиланням на Мінсоцполітики.

Програма передбачає надання допомоги в розмірі до 100,5 тисяч гривень на розвиток або відкриття бізнесу. Витратити отримані кошти можна на обладнання та матеріали, необхідні для роботи.

Термін повернення кредиту від держави – 3 роки із дня отримання. Погасити його потрібно однією сумою протягом 30 днів після закінчення строку або достроково частинами згідно з графіком від Центру зайнятості.

При цьому, якщо підприємець сплатить податки, збори та ЄСВ у сумі, що перевищує суму наданої допомоги, або працевлаштує не менше двох осіб із малозабезпечених сімей строком не менш як на два роки, то кредит повертати не потрібно.

Щоб отримати допомогу, потрібно звернутися до найближчого Центру зайнятості та подати документи до Комісії щодо надання допомоги на отримання економічної самостійності малозабезпеченої сім’ї. До пакету документів повинні входити:

  • Заява про надання фінансової допомоги;
  • Бізнес-план;
  • Довідка про несудимість.

Комісія розглядає документи і надсилає претенденту на фінансову допомогу письмове повідомлення про прийняте рішення.

Якщо рішення позитивне, людина має створити юридичну особу чи зареєструватися як фізична особа-підприємець протягом 30 календарних днів з дати отримання повідомлення.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: