Skip to content

Унікальний заклад 2 в 1: підприємці з Донеччини відкрили у Дніпрі кав’ярню-магазин одягу

Унікальний заклад 2 в 1: підприємці з Донеччини відкрили у Дніпрі кав’ярню-магазин одягу

У Дніпрі відкрився унікальний заклад, який поєднує у собі одночасно кав’ярню та магазин одягу. Його відкрили підприємці, які приїхали з Донеччини після початку повномасштабного вторгнення, – повідомляє сайт «Наше місто» з посиланням на Дніпровську обласну раду.

У жовтні цього року у Дніпрі з’явився незвичайний хаб, який поєднує у собі два напрями: кав’ярню та магазин одягу. Спочатку власники створили просто бренд футболок у Донецькій області. Проте після 24 лютого 2022 року засновники були вимушені перенести виробництво до Дніпра.

Євгеній Свирида, один із засновників бізнесу, розповідає, що згодом команда вирішила створити цілий хаб, де люди, зокрема мешканці Донеччини, зможуть зустрічатися, підтримувати зв’язок, а також купувати одяг з улюбленими принтами.

Євгеній отримав грант на відкриття закладу, придбав кавову машину, меблі та додаткове обладнання. 2 жовтня унікальне місце відкрило свої двері для відвідувачів. У кав’ярні також працюють 2 баристи, які є переселенцями з Донецької області.

Працевлаштування внутрішньо переміщених осіб з Донеччини є головною умовою гранту, який реалізовується Дніпропетровською обласною службою зайнятості за програмою «єРобота».

Наразі команда активно допомагає українській армії: проводить благодійні аукціони та збирає кошти, які йдуть на купівлю квадрокоптерів.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра, Унікальний Дніпро

Позначки: , ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: