Skip to content

Важлива заява: як отримати пенсію, якщо термін дії картки закінчився

В Україні частина пенсіонерів отримує виплати на картки “Ощадбанку”. Про порядок зарахування таких виплат і те, в яких випадках рахунок може бути заблоковано, розповіла представниця банку, пише «Наше Місто»  з посиланням на видання «На пенсії».

Якщо термін дії пенсійної картки закінчився до квітня 2022 року, то “Ощадбанк” все одно продовжує нараховувати пенсію. Банківський рахунок блокується тільки в разі смерті пенсіонера. Про це розповіла голова Донецької філії “Ощадбанку” Анна Прасол на брифінгу.

«Банк – як агент, уповноважений зараховувати кошти на картки пенсіонерів. Нарахування цих пенсій здійснює Пенсійний фонд України, а ми вже, згідно зі списками, проводимо зарахування саме на картки», – повідомила вона. 

За словами Прасол, якщо термін дії картки закінчився до квітня 2022 року, їхня дія призупинена, а власнику картки знадобиться отримати нову картку. Проте на рахунок таких карток пенсія продовжує зараховуватися, якщо ПФУ її нараховує.

Це стосується всіх клієнтів “Ощадбанку”, зокрема тих, які зараз перебувають на будь-яких тимчасово окупованих територіях.

Прасол нагадала, що “Ощадбанк” продовжив термін дії всіх карток, термін дії яких закінчився з квітня 2022 року до 1 січня 2024 року.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: