Skip to content

Безпека пасажирів і водіїв: у Дніпрі ремонтують аварійні колії

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

У Дніпрі тривають ремонти аварійних трамвайних переїздів та колій. Наразі роботи проводяться на двох жвавих перехрестях. Тому було змінено рух деяких маршрутів громадського транспорту. Детальніше про це повідомляє сайт «Наше Місто» з посиланням на міську владу.

Робота кипить у центрі міста, на перетині просп. Д. Яворницького та вул. М. Грушевського. Ремонтні бригади замінюють аварійну колію, адже востаннє ремонт виконували ще у 2005-му. Нагадаємо, тут проходить популярний трамвайний маршрут №1.

«Довжина ремонтної ділянки 167 м в одноколійному вимірі, з яких 58,5 м будуть вкладені широкоплощинними плитами, а 108,5 м будуть на залізобетонних шпалах. Тут доволі жвавий рух транспорту, тому вирішили робити ремонт саме за такою технологією. Наразі тривають підготовчі роботи – зробили котлован, й завтра вже робитимемо щебеневу подушку, щоб укладати широкоплощинні плити. Задіяні 17 робітників та 8 одиниць техніки», – розповідає представник підрядної організації Олег Савченко.

За словами підрядника, роботи планують завершити 15 грудня. Рух на цій ділянці перекритий до 4 грудня, громадський транспорт курсує зі змінами. Тож водіїв та пасажирів просять враховувати це, стежити за дорожніми знаками та обирати альтернативні маршрути.

 
До того ж у зв’язку з перекриттям руху на перехресті вулиці В’ячеслава Липинського та проспекту Дмитра Яворницького дозволено при з’їзді з Нового мосту рух вулицею Володимира Великого до вулиці Володимира Мономаха та здійснення лівого повороту на даному перехресті.

Детальніше про зміни читайте в повідомленні Департаменту транспорту та інфраструктури.

Також триває ремонт трамвайного переїзду на перехресті вулиць Павлова та Академіка Белелюбського. Задля виконання робіт призупинили рух трамвая № 19. Для зручності пасажирів був введений комбінований квиток «Трамвай № 19 – Метро».

«Тут була аварійна ділянка, й підприємство вирішило провести ремонт. Роботи виконуються без перекриття руху автомобільного транспорту», – зазначив головний інженер КП «Дніпровський електротранспорт» Володимир Легкий.

«На цій ділянці замінять 137 метрів трамвайних колій, будуть вкладені 60 м залізобетонних плит на самому переїзді та 77 метрів – на класичних дерев’яних шпалах», – уточнив начальник ремонтно-будівельного управління КП «Дніпровський електротранспорт» Ігор Погорєлов.

На цій ділянці ремонт триватиме до 27 листопада.

Категорія: ЖКГ, Новини Дніпра, Транспорт в Дніпрі

Позначки: ,

Поділитися: