Skip to content

Усі магістралі у Дніпрі – проїзні: комунальники готові до нових викликів погоди

Олена Завгородня

У Дніпрі над ліквідацією наслідків снігопаду комунальники працювали всю ніч. О 4-й ранку до роботи взялись дорожні робітники та комунальна мінітехніка – розчищали тротуари. Наразі вони ще працюють і будуть це робити, доки всі обʼєкти не стануть прохідними. Про це повідомляє сайт «Наше Місто» з посиланням на міську владу.

У Дніпрі до 6-ї ранку основні автомагістралі, спуски, підйоми та проїзди до всіх лікарень, об’єктів критичної інфраструктури були розчищені. Комунальники працювали всю ніч. 59 одиниць посипальної техніки з відвалами, 7 навантажувачів, 14 одиниць мінітехніки, 6 самоскидів одразу вийшли на прибирання наслідків рясного снігопаду. Використали 1 160 тонн протиожеледної суміші.

Комунальникам неабияк допомагають так звані мушлі з піском. Звідти його бере не тільки мінітехніка (на дозаправку), а й дорожні робітники, двірники чи власники бізнесу, розташованого на червоних лініях.

Продовжують розчищати і підходи до підземних переходів та сходи на них, аби дніпряни могли безпечно ними користуватися.


«Загалом перший сніг ми зустріли досить гідно. Якщо порівнювати з минулими роками, до контакт-центру після першого снігопаду надходило декілька десятків звернень, а сьогодні ми бачимо одне-єдине – з вулиці приватного сектору Новокодацького району. Тож містяни задоволені станом доріг на ранок», – зазначила Валерія Лукомець, головна спеціалістка відділу забезпечення діяльності міського голови та його заступників ДМР.


Комунальники Дніпра готові до нових викликів погоди. Уся техніка у належному стані, є достатній запас піщано-соляної суміші для обробки доріг.

Категорія: Важливо, ЖКГ, Новини Дніпра

Позначки: , ,

Поділитися: