Skip to content

У центрі «Штурм» пройшов турнір на честь дніпровського тренера, що віддав життя за Україну

У Дніпрі у дитячо-юнацькому центрі «Штурм» пройшов фестиваль єдиноборств, присвячений молодому спортсмену Олександру Лобанову. До війни він тренував дітей та молодь на базі «Штурму», а потім – пішов на фронт. На жаль, Олександр загинув у боях за Україну. В день цього турніру йому мало б виповнитися 36 років. Детальніше про це повідомляє сайт «Наше Місто» з посиланням на ДніпроTV.

У фестивалі, присвяченому тренеру Олександру Лобанову, взяли участь понад 500 молодих спортсменів. Вони змагались у декількох дисциплінах – ММА, тхеквондо, бокс, карате, тощо.

Серед учасників – Ян, учень тренера Лобанова. Останній рік займався тхеквондо, до цього було 4 роки ММА.  

«Я 4 роки займався у Олександра, він був добрий, тренував мене, возив на змагання. Цей фестиваль для мене важливий», – каже Ян.

5 років Олександр Лобанов працював у центрі «Штурм», навчав дітей змішаним єдиноборствам. З початку великої війни став до лав ЗСУ. Служив розвідником. Загинув 19 квітня під час бойового завдання. А 19 листопада, в день турніру, йому мало виповнитися 36 років. Мама героя згадує, що «Штурм» для сина був як другий дім.  

«Це дуже важливо, важливо для нас, для рідних, важливо для дітей, для суспільства, заради якого мій син та наші захисники та захисниці на сьогодні, на жаль, втрачають здоров’я і життя», – сказала мати Героя   Ганна Кіпрова.

Це перший фестиваль в пам’ять про тренера. У «Штурмі» сподіваються, що його вдасться зробити традиційним. 

«Але ми сподіваємося, навіть впевнені, що цей турнір буде регулярним, і ми будемо долучати більше учасників, і цей турнір буде з кожним роком все більше і більше», – повідомив заступник директора з навчально-виховної роботи дитячо-юнацького центру «Штурм» Ігор Шаломаєв.

Категорія: Війна, Новини Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: