Skip to content

росіяни палили його книги, а Netflix хоче їх екранізувати: історія письменника з Дніпра

Дарина Сухоніс

Сучасний український письменник- казкар Олег Гавриш пише в стилі етно-фентезі. Під час окупації русня палила його книжки. Цей письменник має татуювання з ілюстраціями з його книг, волонтерить та мріє придбати байк. Більш того, його всюди супроводжує містика. Детальніше про цю дивовижну людину – у ексклюзивному матеріалі «Наше Місто».

«За свій образ я вдячний своїй дружині, вона його створила. Казки містичні – це мій внутрішній світ. Я не відчуваю себе «в роках». Робити татуювання я почав ще до повномасштабного вторгнення, потім була перерва. І тільки зараз закінчив цей рукав. Кожен елемент- з ілюстрацій книжки», – розповів Олег Гавриш.

Казкар повідомив, що для його родини війна почалася в 2014 році. Вони займались волонтерством.

«Дружина шила прапори. У нас навіть є раритет – прострілений стяг, підписаний нашими воїнами. Не вірилось, що буде повномасштабна війна, хоча розуміли, що вона буде. І вже 25 лютого старі зв’язки волонтерські відновили і везли повну машину допомоги на шпиталь

В Маріуполі русня спалювала мої книги. Коли ми приїхали в звільнений Херсон по волонтерським справам, нам розповідали, що мою книжку разом з «Кобзарем» та прапором закопували на городі під час окупації. Таких випадків дуже багато», каже Олег Гавриш.

Повна версія інтерв’ю – в нашому відео.

Категорія: Афіша, Важливо, Інтерв'ю, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: