Skip to content

Це була його дитяча мрія: у Дніпрі підприємець відкрив бургерну завдяки програмі «єРобота»

У Дніпрі підприємець Іван Ільніцький відкрив вже другу сучасну бургерну. Втілити ідею в життя йому вдалося завдяки участі у державній програмі «єРобота». Детальніше про це розповідає сайт «Наше Місто» з посиланням на Дніпропетровський обласний центр зайнятості.

Як з’ясувалося, все почалося з дитячої мрії. Іван з дитинства захоплювався кулінарією, любив експериментувати з приготуванням їжі та мріяв відкрити свою справу. Коли настав час обирати професію, хлопець вирішив, що саме юридична освіта допоможе втілити всі задумані ним ідеї.

Спочатку Іван планував відкрити кав’ярню, але проаналізувавши вподобання містян, зупинив свій вибір саме на бургерній. Так і з`явився перший «Burgers», який став популярним серед відвідувачів.

Згодом підприємець вирішив відкрити ще один заклад, але в іншому районі міста. Задля залучення нових відвідувачів, він планував запустити послугу доставки, адже наразі це дуже популярно та зручно.

Дізнавшись про програму «єРобота», Іван зрозумів – це його шанс для вдосконалення. Через портал «Дія» він подав заявку, заповнив анкету та додав бізнес-план з інформацією про використання коштів.

Попереду була співбесіда з комісією Дніпропетровського обласного центру зайнятості та очікування рішення від Державного центру зайнятості.

Згодом Іван отримав кошти та закупив необхідне обладнання – морозильну камеру, фритюрницю та підставку для готової продукції. Він взяв на роботу кухаря та адміністратора.

«Мій новий заклад відвідує як молодь, так і сім’ї з дітьми, адже вибір смаколиків розрахований на будь-яку вікову категорію», – каже підприємець.

 Якщо ви маєте ідею для бізнесу або бажаєте розширити існуючий, звертайтесь до фахівців найближчого центру зайнятості.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: