Skip to content

У Дніпрі відбувся Всеукраїнський турнір з дзюдо серед дівчат «Українка»

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

Дніпро прийняв у себе Всеукраїнський турнір з дзюдо серед дівчат «Українка». Він зібрав майже 200 юних дзюдоїсток від 10 до 15 років з різних міст України. «Це перший турнір такого рівня для дівчат дзюдоїсток, який проходить після початку повномасштабного вторгнення. До того ж це – унікальні для українського дзюдо змагання. В його рамках організатори збирають відразу кілька вікових груп учасниць, і, таким чином, дають можливість позмагатися максимальній кількості молодих спортсменок з усієї країни», – розповів заступник директора департаменту – начальник управління спорту департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Олександр Осипов.

Також підтримати юних спортсменок приїхала дзюдоїстка зі світовим імʼям – бронзова призерка чемпіонату світу, чемпіонка Європи серед кадетів та юніорів Єлизавета Литвиненко: «Я хочу показати дівчатам, що, якщо боротися, активно тренуватися, можна досягти жінкам у дзюдо великих висот. Зараз у нас повномасштабне вторгнення й такі змагання дають можливість спілкуватися й знаходити друзів. Як дозволяє час, у перервах я спілкуюсь з учасницями й головне – підтримую».

У Дніпрі відбувся Всеукраїнський турнір з дзюдо серед дівчат «Українка»

Приїхала на змагання 12-річна дзюдоїстка Вікторія Бужко. Дівчина декілька років наполегливо тренується й бажає повʼязати своє життя саме з дзюдо. «Я живу цим видом спорту. Біжу на тренування, у мене там багато друзів, неймовірний тренер. Чекала дуже, щоб вийти й показати себе на цьому турнірі. Хочу поспілкуватися із Єлизаветою Литвиненко, бо для мене вона дуже важлива фігура у дзюдо», – наголосила Вікторія Бужко.

 Дзюдо – олімпійський вид спорту, один з найпопулярніших видів східних єдиноборств, який надає розвиток сили, гнучкості та витривалості під час тренувань, розвиває інші корисні навички, у тому числі швидкість реакції, розважливість своїх дій.

 Довідка. У Дніпрі дзюдо навчають у Комунальному позашкільному навчальному закладі «Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву № 6» Дніпровської міської ради Детальніше https://www.facebook.com/profile.php?id=100089787127439

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: