Skip to content

Трагедія під Дніпром: у хаті знайшли одразу мертвими трьох людей

Ксенія Куземко

Трагедія під Дніпром: у хаті знайшли одразу мертвими трьох людей

Три смерті в одній хаті. У селищі міського типу Аули Криничанської селищної територіальної громади Кам’янського району, знайшли відразу трьох мертвих людей. Померлим – двом жінкам та чоловіку – було 42, 70 та 37 років. Про це повідомляє «Наше місто» з посиланням на ДСНС у Дніпропетровській області.

Як повідомляється, ознак горіння у будинку не було. Попередня причина смерті людей – отруєння чадним газом орієнтовно внаслідок несправності твердопаливного котла.

Що таке чадний газ і чи можна його відчути?

Чадний газ може існувати, якщо у приміщенні бракує кисню. Він може накопичуватися лише тоді, коли у помешканні зачинені вікна і двері, погано працює вентиляція або закриті димарі.

Чадний газ неможливо відчути, він є безбарвним і не має запаху. Цей газ небезпечний тим, що проникає в клітини крові та не дозволяє організму збагачуватися киснем. Через це в людини починається кисневе голодування.

Які симптоми отруєння чадним газом?

Найпоширеніший симптом — головний біль. Людина, організм якої починає страждати від чадного газу, відчуває втому, запаморочення, сонливість, блювоту, важке дихання, пришвидшене серцебиття та кашель.

При тяжких отруєннях чадним газом виникає сплутаність свідомості та м’язова слабкість, дихання стає поверхневим, пульс частішим. У людини розширюються зіниці, починається сонливість. Обличчя стає блідим. Через пригнічення серцевої діяльності, людина може втратити свідомість, а також може зупинитися дихання. Потім настає смерть. Втрачати свідомість людина починає не одразу, однак через брак сил, навіть відчуваючи небезпеку, постраждалий часто не може врятуватися.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Поділитися: