Skip to content

Привласнили землю вартістю у понад 1 млрд грн: під Дніпром затримали кримінальних авторитетів

Привласнили землю вартістю у понад 1 млрд грн для забудови елітного містечка. На Дніпропетровщині затримали кримінальних авторитетів і їх спільників. Про це повідомляє «Наше місто» з посиланням на прокуратуру в Дніпропетровській області.

Колишній голова Новомосковської районної державної адміністрації та двоє кримінальних авторитетів — “Сводік” та “Мазепа” — разом із підприємцями розробили схему незаконного заволодіння 35 земельними ділянками водного фонду у Самарській затоці. У подальшому підозрювані планували змінити цільове призначення земель та побудувати елітне котеджне містечко.

Вартість 70 га захоплених земель становить понад 1 млрд гривень.

Під час обшуків вилучено документацію, яка підтверджує незаконну діяльність, зброю, грошові кошти у сумі понад 200 тис. доларів США, 80 тис. євро, мобільні телефони, елітні автомобілі, чорнові записи.

У ході слідства було затримано 6 підозрюваних. Їм інкриміновано заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчиненого в особливо великих розмірах, легалізацію майна, створення, керівництво та участь у злочинній організації.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: