Skip to content

Утеплюють квартири та купують свічки: як мешканці Дніпра готуються до зими (Опитування)

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

Через ракетні удари ворога минулої зими українці зіштовхнулися з вимкненнями світла. Чого очікувати цьогоріч – ніхто не знає. Журналісти «Наше Місто»  запитали у мешканців та гостей Дніпра, чого вони чекають від прийдешньої зими. Ми також поцікавились, як вони пережили блекаути минулого року і чи готуються до цьогорічних можливих вимкнень світла. 

Як з’ясувалось, минулоріч життя «за графіками погодинного вимкнення світла» для багатььох було щоденною реальністю. Прання за розкладом, душ з ліхтариком, пошуки закладів з генераторами та інтернетом, аби десь попрацювати. Ці випробування дніпряни пройшли гідно і готові до такого розвитку подій.

«Очікуємо, що не буде тих блекаутів. Можливо, хоч періодично будуть виключати світло. А взагалі, може й проскочимо», – упевнена Олена.

«Я свічку купила, вона так блимає класно. А ще придбала Led-лампу класну, вона за знижкою була. Очікую, що відключення світла буде, тому що на нашій вулиці його постійно вимикають. Я пам’ятаю графіки, там немає світла ніде», – розповідає Марія.

«Готуємось, що все буде добре. Ми з Харкова, ми повернемося додому, сподіваюся дуже скоро. Із заготовок, ми лише шишки збираємо на ялинку. Придивляємося до іграшок і гірлянд. А страху перед блекаутами  немає. Ми до відключення світла готові. В нас і консервація є, і свічки є, і чим зайнятися є. Сподіваємось, що цього не буде, але готуємось», – зізнається Надія.

«До зими, звичайно, готуємося. Чоловік турбується, щоб було тепло у квартирі. Купуємо генератор, свічки. Зими не боїмося, вже немає чого боятися, вже чекаємо Перемогу і все», – каже Марина.

«Я ніяк не готуюсь, в мене організм загартований. Я нічого не боюся, все буде добре», – каже Наталія.

«Ми утеплили квартиру, вікна. Усі минулорічні гаджети, ліхтарики в нас є. Продуктовий набір також тоді не знадобився, тож все є. Ми готові», – каже Світлана.

«Снігу очікую від зими. У мене немає жодних побоювань щодо блекаутів, за це я не хвилююся. Деяку домашню консервацію зробила влітку, як завжди», – розповіла Ольга.  

Категорія: Війна, Важливо, Новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: