Skip to content

Підручники за Qr-кодом у Дніпрі: новий онлайн портфель для учнів

Підручники за Qr-кодом у Дніпрі: новий онлайн портфель для учнів

В навчальних закладах Дніпра з’явилися зручні нововведення для школярів. Тепер на кожній парті є наліпки з Qr-кодом, завдяки яким учні можуть користуватися підручниками прям з телефону чи іншого гаджета, – повідомляє сайт «Наше місто» з посиланням на ДніпроTV.

Тепер у всіх школах Дніпра можна користуватися онлайн портфелем. На партах з’явилися наліпки з Qr-кодами, відсканувавши які учні можуть потрапити у платформу MyBook. Цей додаток надає можливість школярам залишати свої книжки вдома, а на уроках користуватися лише гаджетами.

«Платформа дуже цікава, ти можеш зайти, майже одразу відкрити будь-який підручник і не треба тягати кожен день ці великі книжки. Це крок у майбутнє, тому що ми переходимо на диджиталізовану систему навчання», – ділиться Павло, учень 9-го класу.

Платформа вміщує понад 2 тисячі книг з різних предметів за шкільною програмою. Якщо навчальному закладу не вистачає підручників – бібліотекарі мають можливість завантажити їх у програму. До того ж цей процес займає 2 хвилини.

«Ми заходимо на цю платформу, вибираємо саме ті підручники, які були замовлені нашим навчальним закладом і заносимо їх у цей особистий кабінет, щоб учні могли ними користуватися», – розповідає бібліотекарка Ірина Наухацька.

Тож відтепер такі Qr-коди можна буде знайти у всіх школах Дніпра. Загалом видали 50 тисяч наліпок.

Категорія: Новини Дніпра, Освіта, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: