Skip to content

В історичний музей Дніпра на посаду охоронця експонатів взяли кота (Відео)

Анна Диброва

Відділ моральної підтримки: чотирилапі співробітники музею в Дніпрі

В історичний музей Дніпра на посаду охоронця експонатів взяли кота. Його обов’язок – відганяти мишей від старожитностей. У музеї кажуть, що брати хвостатих на роботу – світова традиція ще від минулих століть. Про пухнастих мешканців Дніпровського національного історичного музею ім Дмитра Яворницького, розповідає сайт «Наше місто».

Троє чотирилапих співробітників нині «несуть службу»  в історичному музеї Дніпра. Чорна собака Найда, вже три роки живе при музеї і вважає себе головною. Нещодавно з’явився Рудольф, молодий пес, який в усьому слухається Найду і співробітників музею. Собаки охороняють територію вночі, а вдень гуляють навколо.

Кіт Мася переважно контролює господарські приміщення музею. Пильнує, аби тут не з’явилися миші. За майже два століття існування музею, кіт тут з’явився не вперше, – розповідають співробітники закладу. Але колись тут несли службу інші тварини.

 «Кіт у нас більше контактує з робітниками фондів, вони його жартома називають молодшим науковим працівником, він ловить мишей, всі ним дуже задоволені тому. що мишей у нас вже давно немає», – говорить Тетяна Кудрицька, завідувачка відділу науково-просвітницької роботи та діорами «Битва за Дніпро».

Не лякайтесь чорної та рудої собак, якщо зустрінете їх неподілік історичного музею, закликають співробітники – Найда і Рудольф дуже добрі і контактні собаки, вони знають дорогу додому але часом мають відлучатись у своїх собачих справах з ввіреної їм території. Якщо ви хочете підтримати «чотирилапих працівників» музею – можна принести корм для котів чи собак і віддати співробітникам. Самим погодувати тварин може бути складно, адже вони «на службі» і не завжди готові спілкуватись з відвідувачами.

Категорія: Новини Дніпра, Новини Культури Дніпра

Позначки: ,

Поділитися: