Skip to content

За 4 хвилини лишили ворога без військової техніки: історія здобуття трофея бійцями 128-ї бригади тероборони

Валерия Федоренко

За 4 хвилини лишили ворога без військової техніки: історія здобуття трофея бійцями 128-ї бригади тероборони

У Дніпрі на відкритті таблички до пам’ятного знака «Хрест ЗСУ», бійці 128-ї бригади тероборони розповіли історії з війни. Захисник з позивним «Батя» поділився, як він разом із побратимами за 4 хвилини забрав у окупантів бойову машину, повідомляє сайт «Наше місто».

На урочисте відкриття пам’ятки на честь полеглих воїнів прийшли не тільки дніпряни, міська рада, а ще й бійці 128-ї бригади ТрО. Військові поділилися цікаво історією про те, як о 4 ранку залишили окупантів без військової машини з повним боєкомплектом.

Воїн, на ім’я Олег, в колі побратимів більш відомий як «Батя», розповів цікаву історію з життя 128-бригади. У нього в руках невеликий плакат, на якому зафіксовано один з найцікавіших моментів здобуття бойового трофея. Троє з військових, які брати участь у операції, прибули на відкриття пам’ятної таблички до «Хресту ЗСУ».

«На світлині наші хлопці, троє з них сьогодні тут, перед вами: Стас з позивним “Джонні”, Саша з позивним “Сандро” та Олег – “Батя”», – розповідає один з військових.

Вони брали безпосередню участь в операції по конфіскації бойової техніки окупантів.

«Перша спроба була невдалою, тому що безпілотники нас засікли, ми були атаковані мінометними розрахунками. Тому прийшлося групу виводити. Але це наша земля, тож ми повернулися до них: “ви хазяйнувати тут не будете, хазяйнувать тут будемо ми”. Ми зробили те, що зробили», – розповідає «Батя».

За 4 хвилини в окупантів не стало бойової машини з повним боєкомплектом. Захисники 128-ї бригади тероборони роздобули трактор, за допомогою якого, з самого рання, коли вороги ще не могли розімкнути очі, лишили їх без техніки.

«Це історія нашої бригади, історія наших людей, які ще вчора були звичайними менеджерами, таксистами, будівельниками, а зараз це артилеристи, мінометники, піхота тощо. Це ті, хто зараз творить історію. Зараз така робота наших хлопців, наших героїв, наших козаків. Тож наше Дніпро – славетний край козацької слави», – ділиться військовий Олег.

За 4 хвилини лишили ворога без військової техніки: історія здобуття трофея бійцями 128-ї бригади тероборони

Наразі захисник вже звільнений від служби, оскільки переніс тяжку операцію. Але «Батя» все одно не покидає своїх молодших. Він досі допомагає своїм побратимам як гуманітаркою, так і добрим словом, яке підбадьорює бійців.

«Два-три рази на місяць ми веземо нашим хлопцям все, підтримуємо їх та допомагаємо. Найголовніше – наші хлопці відчувають, що вони не самотні. До того ж і наша волонтерська діаспора Дніпра дуже багато передає речей для наших хлопців», – заявляє військовослужбовець.

На заході дніпряни та дніпрянки подякували воїнам за їхню роботу та мужність, на що військові подякували у відповідь.

«Ваші пиріжки там на передовій – найсмачніше, найдобріше, що тільки може бути. Це все тому, що вони пахнуть домом», – дякують захисники.

За 4 хвилини лишили ворога без військової техніки: історія здобуття трофея бійцями 128-ї бригади тероборони

Категорія: Війна, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: , , ,

Поділитися: