Skip to content

Купуй одяг і долучайся до допомоги ЗСУ: БФ «Сталеві Крила» та бренд одягу byMe створили спільну колекцію

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

Благодійний фонд «Сталеві Крила» та Український бренд одягу byMe та представили спільну колекцію. Кошти від продажу планують передати на закупівлю FPV-дронів для 110 окремої механізованої бригади.

Бренд одягу byMe у колаборації з міжнародним благодійним фондом «Сталеві Крила» випустили капсульну колекцію. На речах можна знайти дизайни з крилами, що стали символом спільної колекції: у ній зібрано теплий одяг і змістовні аксесуари.

Усі кошти від продажу дропу будуть передані на закупівлю FPV-дронів для 110 окремої механізованої бригади імені генерал-хорунжого Марка Безручка. Мета колаборації byMe & Steel WIngs – зібрати щонайменше 200 000 грн від продажу колекції, що дорівнює десяти дронам.

Аліна і Дмитро – засновники бренду byMe разом із командою від початку повномасштабного вторгнення сконцентрували зусилля на волонтерстві: закуповували необхідні речі для військових, допомагали переселенцям та просували українських майстрів і виробників в акаунтах byMe. Ще одним благодійним проєктом стала колаборація зі «Сталевими Крилами».

«Кожен українець і кожен бізнес в Україні мають бути залученими до допомоги ЗСУ. Ми це робили, робимо і будемо робити. Усі витрати на створення речей ми взяли на себе. Тож придбати річ із цієї колекції – означає докласти свою частку до нашої перемоги», – зазначає Аліна Сердюк, засновниця бренду byMe.

Міжнародний благодійний фонд «Сталеві Крила» займається збором коштів на тактичну оптику, розвідувальні дрони, тактичний захист та комп’ютерну техніку для конкретних військових формувань. Наразі йде збір на FPV дрони для 110-ї ОМБр, що воює на найзапеклішому напрямку в Авдіївці.

«Я вдячний Аліні та Дмитру, які без вагань відгукнулись на нашу пропозицію про співпрацю і створили капсульну колекцію. Дуже сподіваюсь, що ми швидко досягнемо мети і відправимо «пташок» нашим титанам», – коментує Владислав Стадник, засновник фонду «Сталеві Крила».

Нині колекцію можна придбати на сайті byMe або у київському шоурумі за адресою вул. Хрещатик, 46.

Про TM byMe

Український бренд byMe знайомить з українською культурою й історією. Це бренд жіночого одягу, взуття, аксесуарів і прикрас, який також має капсульні чоловічі колекції. Головна мета byMe – закохувати в українське щиро й назавжди. Тому ™ byMe свідомо обирають цікавитись минулим України, аби берегти цінне й сьогодні.

Бренд жіночого одягу byMe створює ідейні колекції, окрім сезонних. Кожна з них має свій сенс і свою місію.

Докладніше на https://byme.ua/

Про Міжнародний Благодійний Фонд «Сталеві Крила»

Міжнародний Благодійний Фонд «Сталеві Крила» – благодійна організація, що спеціалізується на придбанні тактичної оптики, розвідувальних дронів, тактичного захисту та комп‘ютерної техніки для конкретних військових формувань.

Власником фонду є Владислав Стадник – волонтер з восьмирічним досвідом, айтівець та автор англомовного відеоблогу Metal Pilgrim.

Завдяки прямій комунікації з командирами та бійцями на фронті, а також налагодженим зв’язкам із постачальниками, «Сталеві Крила» мають змогу швидко купувати та доставляти техніку «на нуль».

Докладніше на https://steelwings.net

Категорія: Новини Дніпра, Реклама

Позначки: ,

Поділитися: