Skip to content

16 листопада філармонія Дніпра запрошує на зустріч з відомими письменниками братами Капрановими

16 листопада о 19.00 у Дніпропетровській філармонії ім. Л. Когана (вул. Воскресенська, 6) буде представлений новий проєкт #BookStage. Перша зустріч  присвячена авторській презентації книги Братів Капранових «Історія Європи. Український погляд».

Проєкт #BookStage має на меті популяризувати українську культуру та вивести на новий рівень мистецтво дискусії. Він дасть можливість шанувальникам літератури познайомитися з творчістю сучасних авторів, а також взяти участь у живих дискусіях та обговореннях з людьми, які володіють високою експертизою в певній галузі культури, науки або релігії.

 Першими на сцену філармонії її адміністрація запросила авторів книги «Історія Європи. Український погляд». У творчому доробку Дмитра та Віталія Капранових 10 художньо-історичних романів, публіцистичні, науково-популярні видання, сценарії до кількох історичних серіалів на замовлення Netflix та Держкіно. А ще літературні фестивалі, проєкти, премії, конкурси, перформанси й інші форми та формати.

«Історія України за 10 хвилин» від Братів Капранових зібрала в ютубі мільйони переглядів, перетворивши авторський канал «ім. Т.Г. Шевченка» на суперпопулярний просвітницький ресурс і зручну шпаргалку.

Тож брати Капранови пропонують український погляд на історію Європи. Історія обʼєднує чи розʼєднує? Як вплинув розвиток комунікаційних технологій на історичні процеси? Чи можна викладати історію, не розглядаючи великі війни, а вивчаючи лише їх причини і наслідки? Приходьте на творчу зустріч з письменниками на шукайте разом з ними відповіді на ці та інші питання. А ще на глядачів чекає  «Музичний десерт» та автограф-сесія від Дмитра і Віталія.

Юліанна Кокошко

Категорія: Новини Дніпра, Новини Культури Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: