Skip to content

У Дніпрі відкрили пам’ятну табличку на честь полеглих Героїв

У Дніпрі відкрили пам’ятну табличку на честь полеглих Героїв

У Дніпрі урочисто відкрили пам’ятну табличку до знака «Хрест ЗСУ», який встановили силами Дніпровської міської ради за ініціативою бійців 128-ї бригади тероборони Дніпра. Про це повідомляє сайт «Наше місто».

На проспекті Дмитра Яворницького встановили пам’ятну табличку на честь полеглих захисників України. На відкриття прибули захисники 128-ї бригади тероборони, їхні сім’ї, представники міської ради та багато охочих.

«Ми всі стали однією сім’єю. Нам дуже приємно, що громада Дніпра не забуває про нас. Ми докладати зусиль, щоб це все не було марно. Це все для нашого майбутнього, для наших дітей», – кажуть захисники 128-ї бригади.

Військовослужбовець 128-ї бригади тероборони Дмитро Каюк з позивним «Доцент» розповів, що бригада формувалася у Дніпрі і майже на 90% складається із дніпрян.

На вшанування тих, хто загинув на війні, захищаючи наші землі, було встановлено тактичний хрест «Хрест ЗСУ». Символічну пам’ятку було розміщено на реальній протитанковій оборонній конструкції «їжаки». І останнім штрихом до інсталяції стала табличка, яка пояснює її історію та історію бійців бригади.

Бійці 128-ї бригади подякувала дніпрянам, які допомагають разом рухатися до перемоги.

«Ми вдячні нашим мешканцям Дніпра, низько вклоняємося усім: від маленьких до старих. Усім тим, хто допомагає нашим хлопцям зараз на передовій. Ми обов’язково переможемо і пройдемося з нашим прапором по проспекту Яворницького. Ми принесемо те, чого ви чекаєте від нас – те святе слово «Перемога». Так, нам потрібна зараз ваша допомога. Дуже потрібні рушниці, техніка. Без цього нам дуже тяжко. Я знаю, що наші дніпряни нам допоможуть», – ділиться військовослужбовець 128-ї бригади тероборони Олег із позивним «Батя».

У Дніпрі відкрили пам’ятну табличку на честь полеглих Героїв

Категорія: Важливо, Війна, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: