Skip to content

19 листопада Дніпровська філармонія запрошує на музичне шоу рок-музики 80-х

19 листопада о 18.00 у великій залі Дніпропетровської філармонії ім. Л. Когана відбудеться прем’єра музичного шоу, де брутальний рок зустрінеться з витонченою симфонічною музикою, повідомляє сайт «Наше місто». У цей недільний вечір будуть звучати найяскравіші хіти рок-музики 80-х років у власних аранжуваннях ансамблю Олексія Мовчана та струнного квартету. А ще гості матимуть змогу почути потужний та неперевершений вокал Варвари Хижнякової та Івана Ворона. На слухачів чекають незвична інтерпретація композицій таких відомих гуртів та виконавців, як: Metallica, Scorpions, Van Halen, Dio, Rainbow. Цей концерт стане вже другим у проєкті філармонії «Антологія року». На початку листопада дніпряни вже були на заході, присвяченому року 70-х років. У грудні планується зустріч з різдвяним роком, а у січні – з роком 90-х років. Ті, хто не потрапить на прем’єри, зможуть почути ці програми згодом. У рокових концертах задіяна струнна група симфонічного оркестру, духові інструменти та багато інших. Тож приходьте та отримуйте насолоду!

 19 листопада о 18.00 у великій залі Дніпропетровської філармонії ім. Л. Когана відбудеться прем’єра музичного шоу, де брутальний рок зустрінеться з витонченою симфонічною музикою, повідомляє сайт «Наше місто».

 У цей недільний вечір будуть звучати найяскравіші хіти рок-музики 80-х років у власних аранжуваннях ансамблю Олексія Мовчана та струнного квартету. А ще гості матимуть змогу почути  потужний та неперевершений вокал Варвари Хижнякової та Івана Ворона. На слухачів чекають незвична інтерпретація композицій таких відомих гуртів та виконавців,  як: Metallica, Scorpions, Van Halen, Dio, Rainbow.

Цей концерт стане вже другим у проєкті філармонії «Антологія року». На початку листопада дніпряни вже були на заході, присвяченому року 70-х років. У грудні планується зустріч з різдвяним роком, а у січні – з роком 90-х років. Ті, хто не потрапить на прем’єри, зможуть почути ці програми згодом. У рокових концертах задіяна струнна група симфонічного оркестру, духові інструменти та багато інших. Тож приходьте та отримуйте насолоду!

Категорія: Новини Дніпра, Новини Культури Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: