Skip to content

Рожеві, сині та фіолетові: у Дніпрі селекціонер-аматор вивела нові сорти гібіскусу (Фото)

Рожеві, сині та фіолетові: у Дніпрі селікцеонер-аматор вивела нові сорти гібіскуса (Фото)

У Дніпрі аматор-селекціонер вирішила зайнятися розведенням китайської троянди (гібіскуса) із насіння. Результат такого експерименту здивував багатьох неймовірною красою. Як виглядають унікальні квіти, – розповість сайт «Наше місто» з посиланням на Фейсбук Ольги Пахмутової.

Зазвичай китайська троянда має червоне, помаранчеве та рожеве забарвлення. Але жінка зробила неймовірне: у палітрі кольорів квітки з’явилися насичені фіолетові та сині відтінки.

Також цікавим є те, що з одних насінин вийшли абсолютно різні троянди.

«Батьки у цих рослин одні, насіння зібране з однієї насінневої коробочки. А квіти вийшли абсолютно різними. Залишилось дочекатися цвітіння ще трьох сіянців», – написала Ольга Пахмутова у своєму дописі у Фейсбуці.

Ольга вже досить давно почала займатися розведенням гібіскусів. Така справа вимагає терпіння, оскільки іноді цвітіння доводиться чекати роками.

«Сіянець моєї власної селекції: я перезапилила два свої гібіскуси, зібрала насіння, посіяла. А потім 5 років чекала. І от один з тих сіянців вирішив зацвісти коли я не вдома. Я побачила тільки такий результат, але мене і він влаштовує. Я рада, як слон», – ділиться жінка.

У себе на сторінці селекціонерка попросила своїх підписників допомогти обрати назву для її квіток.

«Мій сіянець без назви. Батьки Black Rainbow і Dark Charm. Цвітіння чекала близько 4,5 років», – пише Олена у своєму Фейсбуці.

Користувачі соцмережі не залишилися байдужими: під постом люди почали пропонувати купу назв, які пов’язані з Україною та її перемогою.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: