Skip to content

Реконструкцію «Метеору» на 1,3 млрд. грн відмінили: як повинен був виглядати оновлений Палац спорту (Фото)

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

Дніпропетровською обласною прокуратурою у судовому порядку в інтересах держави оскаржено договір з реконструкції спортивного палацу «Метеор» у м. Дніпро. Про це повідомляє обласна прокуратура, пише  «Наше Місто».

Згідно з повідомленням, у листопаді 2021 року між Департаментом капітального будівництва облдержадміністрації та товариством з обмеженою відповідальністю укладено договір щодо реконструкції спортивного палацу «Метеор» на суму понад 1,3 млрд грн.

Згідно з проектом, палац спорту мав складатися з 6 поверхів та 3-х основних блоків. Також мала бути передбачена можливість трансформування арени для 6 видів спорту:

  • льодові,
  • ігрові,
  • силові та бойові,
  • спортивна та художня гімнастика,
  • спортивні танці,
  • кіберспорт.

Але сталося не так, як гадалося. Товариство взяло на себе зобов’язання до кінця 2023 року здійснити реконструкцію, отримавши як аванс понад 28 млн грн на придбання будівельних матеріалів, але не виконало їх, повідомляють у прокуратурі.

«Безпідставно посилаючись на введення у державі воєнного стану, товариство не мало наміру виконати роботи у встановлений договором строк, а їх метою було лише отримання бюджетних коштів.

З метою захисту інтересів держави прокуратура звернулася до суду з позовом. У процесі розгляду справи товариством повернуто аванс та розірвано укладений договір. У зв’язку з цим вдалося попередити витрачання бюджетних коштів на зазначену суму», – повідомили у прокуратурі.

Категорія: Новини Дніпра, Спорт

Позначки: 

Поділитися: