Skip to content

Як у Дніпрі отримати відшкодування за майно, якому завдано шкоду об’єктами благоустрою комунальної власності

Анна Диброва

У Дніпрі відшкодовують за збитки, завдані об’єктами благоустрою комунальної власності та їхніми елементами: як отримати повідомляє сайт «Наше місто» з посиланням на Департамент правового забезпечення Дніпровської міської ради.

Напередодні у Дніпрі вирувала негода  через яку у місті були повалені дерева та обірвані ЛЕП. Пориви сильного вітру з дощем нещадно поламали та звалили десятки дерев, які у свою чергу принесли неабияку шкоду місту та його мешканцям.

Тож, хочемо нагадати, що у випадку коли дерево чи дорожній знак впали на автомобіль, машина постраждала через вибоїну на дорозі, тощо — мешканці міста можуть отримати грошове відшкодування за рахунок міського бюджету за майно, якому завдано шкоду.

Розглядом відповідних заяв, поданих на відшкодування матеріальної шкоди, завданої об’єктами благоустрою та визначенням суми відшкодування, щодо вищезазначених випадків — займається комісія з питань відшкодування матеріальної шкоди, заподіяної майну фізичних і юридичних осіб об’єктами благоустрою комунальної власності та їх елементами.

На підставі поданих документів комісія ухвалює рішення щодо відшкодування.

Як отримати за рахунок міського бюджету грошове відшкодування за майно, якому завдано шкоду

 Для того, щоб отримати відшкодування у порядку досудового, добровільного врегулювання спору необхідно у 30-денний строк з моменту такої події звернутися до міської ради із заявою, до якої додати пакет документів:

  •  копію паспорта;
  •  копію ідентифікаційного номеру;
  •  документи, які підтверджують факт події, що трапилася, внаслідок якої завдано шкоди майну;
  •  документи, які підтверджують право власності на таке майно;
  •  експертний звіт щодо вартості заподіяної шкоди, тобто йдеться про суму, яку особа бажає аби їй відшкодували;
  •  нотаріально засвідчену заяву про те, що не укладалися договори щодо страхування майна, якому завдано шкоду або довідки про те, що особа не отримувала страхові виплати.

 Як звернутися

Повний пакет документів подається до канцелярії Дніпровської міської ради.

Для отримання більш детальної інформації щодо отримання згаданої компенсації можна звертатись за телефонами: (056) 744 62 97, (056) 744 50 67.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: