Skip to content

Безкоштовне навчання, стипендія та житло: КП «Дніпровський електротранспорт» готує нову групу водіїв

Професійна підготовка з гарантією подальшого працевлаштування. КП «Дніпровський електротранспорт» готує водіїв для всієї України. Як проходить навчання та які привілеї отримують студенти, читайте в матеріалі сайту «Наше Місто».

У Дніпрі майбутні водії тролейбусів і трамваїв опановують професії у навчально-виробничому центрі, створеному у 2019-му році при комунальному підприємстві «Дніпровський електротранспорт». За цей час випустили близько 250 водіїв трамваїв і тролейбусів. Нині навчання проходять уже 29 та 30 групи, завершать його 15 лютого.

«У трамвайній групі 10 осіб, у тролейбусній – 12. Із загальної кількості слухачів — шестеро представників комунального підприємства електротранспорту з міста Кропивницького. Тривалість курсів — 3 місяці й один тиждень. Спочатку ми вивчаємо теорію (2 місяці). Йдеться про правила дорожнього руху, будову рухомого складу, медичне забезпечення, охорону праці, правила експлуатації трамвая та тролейбуса. Далі – внутрішні іспити, й учні переходять до внутрішніх занять. Упродовж місяця вони вчаться керувати трамваєм чи тролейбусом. Спочатку це проходить на території нашого підприємства. А далі – на маршрутах міста без пасажирів. Після завершення курсів учні складають іспити в територіальному сервісному центрі», – розповідає начальниця навчально-виробничого центру КП «Дніпровський електротранспорт» Валентина Чернецька.

Пройти безкоштовне навчання можуть і внутрішньо переміщені особи, які зареєстровані у Дніпрі. Серед майбутніх водіїв і Євген Шляхов. Чоловік родом із Авдіївки, а нині мешкає у нашому місті.

«Про набір на такі курси дізнався з оголошення у трамваї і вирішив спробувати. Тож записався на навчання. Триває воно з понеділка по пʼятницю з 09:00 до 16:00. Зараз у нас теоретична частина курсу. Викладачка зрозуміло все розповідає. Для мене головне, що курси – безкоштовні. Нам виплачують стипендію коштом підприємства у розмірі мінімальної заробітної плати. Ще обіцяють надати кімнату у гуртожитку. Робота в електротранспорті – це стабільна заробітна плата, повний соцпакет. Закінчу курси і працюватиму водієм трамвая у Дніпрі», — додав Євген Шляхов.

Записатися до нової групи навчання на водіїв трамваїв і тролейбусів можна за телефонами: 093-459-54-83, 373-92-13.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Транспорт в Дніпрі

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: