Skip to content

У Дніпрі до кінця року буде майже 90 вуличних укриттів: як за ними доглядають (Фото)

Анна Диброва

У Дніпрі до кінця року буде майже 90 вуличних укриттів: як за ними доглядають (Фото)

У Дніпрі активно продовжують встановлювати залізобетонні захисні укриття, які допомагають убезпечитися від вибухової хвилі та уламків, вони бувають декількох різновидів, проте всі вони безпечні для користування, пише сайт «Наше місто» з посиланням на міську владу.

Сьогодні черговий по місту, заступник директора департаменту благоустрою та інфраструктури ДМР – Олексій Самілик проінспектував стан укриття, яке розташоване біля скверу Прибережного. Воно разраховане на 40 людей, які одночасно можуть там перебувати. Має лави, справне освітлення: урни для сміття та біотуалет поруч.

Модульні захисні споруди розпочали встановлювати у 2022 році біля зупинок громадського транспорту та у місцях великого скупчення людей. Станом на зараз на вулицях міста встановлено вже 84 укриття, до кінця року планується встановити ще 5.

В укриттях такого типу, є підключення до електромережі (до мереж зовнішнього освітлення, тому світло там зʼявляється одночасно з освітленням на вулиці), встановлюють лави для комфорту містян, розміщають поруч біотуалет та урни для сміття. Загалом на облаштування одного укриття від монтажу до фарбування в середньому потрібен тиждень роботи.

Кожне укриття щоденно прибирають комунальники. Щодо біотуалету, то його комунальники обслуговують через день, а двічі на тиждень виконують його миття. Також, за потреби, всередині приміщення проводять обробку всіх поверхонь для ліквідації неприємного запаху.

Категорія: Війна, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: