Skip to content

Свято 12 листопада – Івана Сніжного (Іоанна Милостивого): погодуйте птахів та зробіть покупки

Анна Диброва

Свято 12 листопада - Івана Сніжного (Іоанна Милостивого): погодуйте птахів та зробіть покупки

Православна церква України 12 листопада за новим стилем вшановує пам’ять Олександрійського патріарха Іоанна Милостивого, а також намальовану євангелістом Лукою ікону Божої Матері “Милостива”, пише сайт «Наше місто».

Наші предки в це народне свято молилися про допомогу у важких справах, зцілення душевних травм і про допомогу в переживанні горя. Люди вірили, що така молитва принесе спокій і розраду.

А ще 12 листопада – Синичкин день, оскільки до цієї дати в Україні синички повертаються до людських домівок, щоб перезимувати. Погодувати таких птахів в цей день вважається благою справою, яка принесе щастя людині. Не забувайте і про практичну сторону питання – якщо всю зиму підгодовувати синичок в своєму саду – все літо у вас не буде шкідників.

Що потрібно робити 12 листопада

Вважається що цей день дуже вдалий як для продажів, так і для покупок. Покупці в цю дату можуть закупитися з вигодою для себе, а торговці – багато заробити. Куплені 12 листопада речі довго прослужать.

Почуті 12 листопада поради виявляться корисними і змінять життя на краще. Не варто від них відмахуватися.

Що не можна робити 12 листопада

У цей день категорично не можна ображати тварин, лаяти і бити їх, ганяти птахів. Також не можна рубати на м’ясо домашню птицю і худобу.

З цієї дати наші предки припиняли грати весілля. Весільний сезон поновлювався лише на Масляну.

Поганою прикметою вважається дарувати взуття і шкарпетки в цей день.

Категорія: Новини Дніпра, Новини Культури Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: