Skip to content

Опіки 45% поверхні тіла його не спинили: хлопчик, який пережив ракетний удар, підкорює Україну танцями

Валерия Федоренко

Опіки 45% поверхні тіла його не спинили: хлопчик, який пережив ракетний удар, підкорює Україну танцями

Ще рік тому ніхто не знав, чи виживе цей хлопчик після ракетного удару. Дитина втратила маму і отримала важкі опіки 45% поверхні тіла. Проте сьогодні 8-річний хлопець, після понад року лікування, бере участь у змаганнях та підкорює Україну своїми танцями. Яка історія 8-річного хлопчика, який потрапив під ворожу ракету, але не здався, – повідомляє сайт «Наше місто».

Ще рік тому лікарі не знали, чи зможе Ромчик ходити. Роман Олексієнко під час ракетного удару по Вінниці 14 липня 2022 року втратив матір, а сам отримав важкі опіки 45% поверхні тіла. Лікарі зі Львову не були певні навіть у тому, що хлопчик доживе до транспортування за кордон, аби отримати там допомогу. Але він зміг. У Німеччині загроза життю хлопчика минула. Але тато Ромчика досі не знав, чи зможе його син коли-небудь ходити.

І ось пройшло вже більше року із дня трагедії у Вінниці. Роман приїхав додому, в Україну. Повернувшись до рідного Львова, Ромчик ходить у школу та на секції. Тепер він бере участь у змаганнях із бальних танців.

Наразі його реабілітація продовжується. Роман постійно займається із фізичним терапевтом та докладає зусиль, аби розпрацювати уражені опіками ручки. Він мріє повернутися до гри на баяні і дати концерт для своїх лікарів. 

Категорія: Війна, Важливо, Новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: