Skip to content

Крісла по 4800 грн та переплата за прожектори: у Черкасах віддадуть за ремонт концертної зали 10 мільйонів

У Черкасах під час війни ремонтують концертну залу за 10 мільйонів гривень. Ба більше, деяке обладнання планують придбати за ціною, завищеною у 8 разів. Про це йдеться на порталі «Prozorro», пише  «Наше Місто».

Як повідомляє місцевий сайт «18000», департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради уклав договір на ремонт концертної зали в Палаці молоді за 10,14 мільйона гривень.

Згідно з договором, найбільша сума піде на закупівлю 304 крісел на 1,4 мільйона гривень (4800 гривень за одиницю). Ще 810 тисяч піде на одяг для сцени (арлекін, куліси, завіси), 231 тисяча на килимне покриття підлоги, 127 тисяч на 3 мобільні пілони тощо.

Новини Дніпра: у Черкасах ремонтують палац - Наше Місто

Окрім того, підрядник має поставити 2 слідкуючі прожектори «stls follow spot led 300» на 766 тисяч гривень. Точно така модель в різних інтернет магазинах коштує у 8 разів дешевше. Наприклад, «Перший музичний гіпермаркет» пропонує аналогічний прожектор за 45 900 грн.

Підприємство «Номекс» зареєстроване у Черкасах у 2004 році. За інформацією «Опендатабот», торік фірма отримала 35 мільйонів гривень доходу із чистим прибутком у 102 тисячі гривень.

І це не єдина підозріла оборудка даної фірми. У 2016 році поліція розслідувала кримінальне провадження, у якому фігурував «Номекс». За версією слідчих, між департаментом освіти та підприємством були укладені договори на ремонти навчальних закладів із завищеними цінами. Йдеться про 9 договорів, які у 2015 освітяни уклали на встановлення вікон у дитячих садочках.

Загальна вартість робіт за актами склала 7,5 мільйонів гривень. Натомість за версією слідства, вартість була завищена на 2,5 мільйона гривень.

Категорія: Важливо, Війна, Новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: