Skip to content

У Дніпропетровській області зареєстровано отруєння мухоморами

Валерія Доброта

Чоловік хотів покращити потенцію мухоморами - Наше Місто

У Павлограді Дніпропетровської області зареєстровано два випадки отруєння сушеними мухоморами. Один з пацієнтів зізнався, що пив чай з сушеними мухоморами, щоб підвищити потенцію. Замість того потрапив у реанімацію. Про це головна спеціалістка ГУ Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області Маргарита Малишева розповіла в ефірі програми «Шах і Мат» на телеканалі «Відкритий», повідомляє сайт «Наше місто».

«Чоловік живе в Тернівці. Мухомори він збирав власноруч, сушив їх, а потім заварював чай. Зізнався, що хотів покращити чоловічу силу. Інший пацієнт вживав мухомори для покращення стану здоров’я в цілому», – розповіла вона.

 Чоловік хотів покращити потенцію мухоморами - Наше Місто

На жаль, випадки отруєння мухоморами на Дніпропетровщині не поодинокі. Так, у 2022 році у Новомосковську жінка лікувалася ними від онкології. А літом нинішнього року 11-річний хлопчик з Дніпра придбав мухомори через інтернет. У нього виникли галюцинації, з’явилась сухість у роті, блювота, запаморочення. Рятували його в реанімації.

Гриб червоний мухомор є нейротропним грибом, який має віддалену дію. Тобто, навіть якщо людині після вживання мухомора стало краще, за певний час отрута з гриба – мускарин – може вразити печінку, нирки, нервову систему, і з часом ця отрута може з новою силою себе проявити.

Категорія: Відео, Новини Дніпра, Новини здоров'я Дніпра

Позначки: 

Поділитися: