Skip to content

Був професіоналом шахтарської справи: на Запорізькому напрямку загинув Герой з Кривого Рогу

Валерия Федоренко

Був професіоналом шахтарської справи: на Запорізькому напрямку загинув Герой з Кривого Рогу

У Кривому Розі повідомили трагічну новину. На Запорізькому напрямку, у запеклих боях з окупантами, загинув український воїн, – повідомляє сайт «Наше місто» з посиланням на Фейсбук АрселорМіттал Кривий Ріг.

24 жовтня під час боїв з російськими загарбниками на Запорізькому напрямку, неподалік Новопрокопівки, загинув Герой з Кривого Рогу Михайло Дурандін.

Михайло працював майстром в шахтоуправлінні гірничого департаменту. Починав 17 років тому зі стажера, потім працював помічником майстра, згодом став професіоналом шахтарської справи.

Колеги згадують його як «людину-запальничку», кажуть, що він постійно випромінював позитив.

«Він був дуже відповідальною людиною. Справжнім лідером, який завжди хотів, щоб його бригада була найкращою і багато робив для цього. Михайло легко сходився з людьми, адже мав позитивну вдачу. Це непоправна втрата для усієї фабрики. Не стало не просто нашого колеги, а справжнього друга для багатьох з нас», – говорить Юрій Веремєєв, в.о.начальника дільниці дробарно-сортувальної фабрики ШУ ГД.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким Героя, який до останнього захищав нас та боронив нашу землю від загарбників. Вічна пам’ять.

Категорія: Війна, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: