Skip to content

Брудні та виснажені: під Дніпром у квартирі, де помер дідусь, знайшли понад 20 кошенят

Ксенія Куземко

У Дніпропетровській області у квартирі, де помер дідусь, виявили закритими 23 кота та 3 собаки. Зараз для тварин шукають господарів. Про це пише «Наше місто» з посиланням на групу в фейсбуці «Левый Берег Дніпро (Левобережный, Березинка, Ясень, АНД) Днепр».

За словами сусідки Катерини, тварини були залишені без догляду, брудні та виснажені. Ймовірно, вони страждали від голоду та хвороби. Деяких кішок сусіди вже взяли до себе, але ще є потреба знайти для інших гарні домівки. Тому дніпрянка закликає всіх, хто може, взяти котенят у свою родину.

«З сусідами порадилися і вирішили їх розібрати, щоб урятувати. 4 особи, включаючи мене їх забрали, правда мені дісталося найбільше – 11 котів. Я розумію, що хворих, брудних тварин ніхто не захоче собі брати. Але якщо ви плануєте завести собі кота, то дуже прошу подумати над таким варіантом. Мені та їм потрібна допомога. Я відмию їх, підлечу і будуть звичайні котики. Знаходжусь у смт. Петриківка, але по роботі кілька разів на тиждень буваю в Дніпрі, тож зможу вам підвести у будь-який район», – каже жінка.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: