Skip to content

Оновлення соціального гуртожитку у Дніпрі: що зроблено

Зарядні станції та генератор для безперебійної роботи. У Дніпрі пункти незламності укомплектовані та готові під час відключень світла приймати містян. Роботу одного з них, що на базі центру соціальної підтримки дітей та сімей «Барвінок» (вул. Янтарна, 45), перевірив заступник міського голови, директор департаменту соціальної політики ДМР Едуард Підлубний. Він сьогодні чергує по місту.

«Тут є окрема кімната для заряджання пристроїв – є спеціальні станції (велика й поменше). Є запаси питної та технічної води. Також стоять електрочайники, закуплена кава, чай та печиво. Підготовлений генератор. Облаштована окрема дитяча кімната, щоб дітки могли гратися, розмальовувати та читати, а поруч – кімнатка для мам з немовлятами. Тут ми підготували підгузки, необхідні речі для догляду за малечею, є ліжечка», – показала виконувачка обов’язків методиста центру соціальної підтримки дітей та сімей «Барвінок» ДМР Олександра Лакома.

Зі свого боку, Едуард Підлубний зауважив: «Пункт може прийняти 30 осіб й забезпечений усім необхідним обладнанням для перебування тут людей у разі тривалого відключення електроенергії. Уточню, що на базі закладів соціального захисту за 6 адресами є пункти незламності й всі вони влаштовані для комфортного перебування людей».

До того ж у місті продовжують модернізувати заклади соціального захисту. Триває поточний ремонт приміщень Дніпровського міського соціального гуртожитку для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Розрахований він на проживання 30 осіб. «Ремонту не було понад 10 років. Один поверх у нас підвальний. Тому було багато проблем з вологою та пліснявою. Зараз проблеми вирішуємо. Вже зробили підлогу, зараз облицьовуємо стіни. Виконаємо ремонт стелі із влаштуванням світильників, часткову заміну водопроводу та каналізації тощо», – розказав директор Дніпровського міського соціального гуртожитку для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування Віталій Сова.

«З початком повномасштабного вторгнення тут живуть й ВПО. Перевіреним задоволений, ремонт йде за планом», – підсумував заступник міського голови, директор департаменту соціальної політики ДМР Едуард Підлубний. Довідка: На базі закладів соціального захисту працюють 6 пунктів незламності за такими адресами:

  •  Відділення щодо надання послуг бездомним особам та особам з низьким рівнем доходів (вул. Лоцманська, 22-А);
  •  Центр соціальної підтримки дітей та сімей «Довіра» (вул. Тополина, 33);
  •  Центр соціальної підтримки дітей та сімей «Обійми» (вул. Яскрава, 41);
  •  Центр соціальної підтримки дітей та сімей «Барвінок» (вул. Янтарна, 45);
  •  Дніпровський міський терцентр у Шевченківському районі (вул. Панікахи, 95);
  •  Дніпровський міський терцентр в Індустріальному районі (вул. Осіння, 11-Б).

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: