Skip to content

Поліцейські Дніпропетровщини евакуювали з Нью-Йорка маму з двома дітками

Олена Завгородня

Поліцейські Дніпропетровщини евакуювали з українського Нью-Йорка маму з двома дітками. Відомо, що родина тривалий час мешкала на прифронтовій території. Але остаточною крапкою у прийнятті важливого рішення стало влучання ворожої ракети у сусідній будинок.  Про це повідомляє сайт «Наше Місто» з посиланням на поліцію Дніпропетровської області.

4 листопада поліцейські офіцери громади Новомосковського районного відділу поліції Володимир Гужва та Ігор Волобуєв повернулися із чергового рейсу з Донеччини. Із собою у безпечне місце вони забрали маму з двома хлопцями, меншому з яких – Тимурчику, два рочки.

Попередня успішна евакуація жителів сусіднього села – бабусі з двома онуками та їхньою вагітною мамою, яких вивезли у липні цього року, дала родині сили прийняти важке рішення – покинути рідний дім. Вони дізналися про гуманітарні рейси, які здійснюють поліцейські Дніпропетровщини. Аби діти більше не жили у постійному страху та не страждали від атак окупантів, матір хлопчиків звернулася до правоохоронців по допомогу.

Поліцейські обговорили деталі виїзду та забрали родину із зони обстрілів до безпечного місця – мама вирішила залишитися та влаштувати своє життя на території Дніпропетровської області.

Поліція і надалі надаватиме допомогу з евакуацією людей із прифронтових зон. Особливо важливо зараз – убезпечити дітей та людей поважного віку.

Категорія: Війна, Новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: