Skip to content

Нічого не їла, а живіт ріс: в Україні хірурги видалили жінці 20-кілограмову ракову пухлину

На Волині хірурги видалили пацієнтці ракову пухлину масою до 20 кілограмів. Жінка не підозрювала про хворобу і звернулася до лікаря коли помітила, що почав рости живіт.  Про це повідомляє Волинська обласна клінічна лікарня, пише «Наше Місто».

Шість місяців тому жінка почала швидко поправлятися, але це особливого занепокоєння у неї не викликало. Тест на вагітність виявився негативним. А родичі заспокоювали, що все це через конституцію тіла, яка передалася у спадок. Мовляв, мама, теж не худенька.

Попри й так невисоку вагу, жінка сіла на дієту, потроху худла, а живіт все розростався. І вперше за 10 років вона усе ж звернулася до гінеколога.

«На УЗД виявили пухлину, жінці діагностували рак яєчників. Відтягувати з операцією не можна було, оскільки пухлина могла лопнути і спричинити сильну кровотечу. Це призвело би до великої втрати крові і, зрештою, до летального випадку. Також існувала велика загроза ураження інших органів, і врятувати пацієнтку було б значно важче», – повідомляють в онкоцентрі.

Це саме той випадок, коли дуже важливо вчасно звертатися за допомогою навіть за найменших сумнівів щодо свого здоров’я, стверджують медики.

«Операція тривала 2 години. Гістологія підтвердила рак. Лікарі попередньо встановили першу А стадію захворювання. Інших розростань навколо не виявили, проте взяли необхідну кількість біопсій, аби остаточно зрозуміти ступінь ураження. Бо від того залежатиме подальше лікування», – йдеться у повідомленні.

Наразі пацієнтка почувається задовільно, до отримання всіх результатів обстежень перебуватиме в онкоцентрі.

Категорія: Новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: