Skip to content

«Киевчата» та «днепрята»: хто автор телеграм-каналу Николаевский Ванек

Під час повномасштабного вторгнення в Україні з’явились телеграм –канали, які користуються шаленою довірою та популярність. Вони попереджають про обстріли, вильоти ворожої авіації. І напевне лідер цього списку – Николаевский Ванек. Його легендарні фрази «киевчата» чи «днепрята», «писять и спать», «табун мопедов пересекает границы области» вже стали народними. Але ж хто автор цього телеграм-каналу? Деталі у нашому сюжеті!

Їх друкують на футболках, шевронах та навіть набивають татуювання. Але хто сидить по ту сторону екрану? І хто такий Николаевский Ванек – невідомо широкому загалу. Ми спитали у дніпрят, як вони думають, хто такий Николаевский Ванек.

У Миколаївській ОВА часто питають про автора телеграм каналу як місцеві жителі, так і журналісти.

Сам Ванек часто жартує на тему своєї особистості та теорій. А ще виявляється. Що міський голова Борис Філатов точно знає хто такий Ванек, адже привітав його з одним мільйоном підписників і отримав у подарунок фірмову футболку.

Ми вирішили спитати у фахівців у сфері таро про те, хто стоїть за легендарним телеграм-каналом.

Можливо після перемоги Ванек розповість про себе. А може і ні. Незалежно від того, хто є автором цього каналу, тисячі українців щодня просто кажуть йому дякую! Дякуємо і ми, дніпрята!

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: